Trys ypatingai svarbūs vaistingi augalai

Dabar aš išvardinsiu tris augalus, kurie gydo beveik visus ūmius susirgimus. Yra toks mokslas ­– herbologija, t.y. žolininkystė, kuria oficiali medicina neužsiima, todėl kad jos dėka ligos gydomos. Žolininkai tai puikiai žino ir gydo augalais.


Trys pagrindiniai augalai, o tiksliau augalinės priemonės, apie kurias reikia žinoti visiems:

 

Raudonasis aštrus pipiras (Kajenos);

 

Gyslotis;

 

Česnakas.

 

Jau girdisi nusivylimas: „a – a – a! Juos pažįstame. Rado kuo nustebinti!“ Nuvilsiu: jūs jų nepažįstate, tik girdėjote šį bei tą. Paaiškinsiu kaip ir kada juos naudoti.

 

  1. 1.       Kajenos pipirai

 

Pipirų karštis (aštrumas) matuojamas sutartiniais vienetais. Pats silpniausias pipiras – paprika – „vienetas“. Aštriausias pipiras – Habanera – 300 000 vienetų. Jaučiate skirtumą? Praktikoje dažniausiai naudojami Kajenos pipirai – 40 000 vienetų.

 

Ar lankėtės Tailande? Ten pavėsyje +350. Ar ragavote vietinio maisto? Ne, ne to „adaptuoto“ turistams, o to kurį valgo patys tailandiečiai. Jei ne, tai vargu ar įsivaizduojate, kas yra tikrasis spicy...

 

Raudonųjų pipirų arbata efektyviau „sušildo“, negu degtinė. Stipri tokia arbata vaistas Nr. 1 visiems ūmiems susirgimams gydyti.

 

Kas taip naudoja aštrius pipirus? Ogi nuo senų laikų Meksika ir visa Lotynų Amerika. Galima pasigaminti koncentruotą spiritinę ištrauką ir naudoti (po lašelį) skaudant širdžiai vietoje nitroglicerino. Taip pipirai naudojami visų rūšių šokui, apalpus ir kolapsinių būsenų ypač kraujavimui iš skrandžio gydymui. Paradoksas? Ne. Pipirai pasižymi unikaliomis savybėmis, kuriųneturi jokie vaistai – jie praplečia kraujagysles, kai jos susiaurėjusios, ir susiaurina, kai išsiplėtusios, t.y. veikia taip, kaip tuo metu reikia organizmui.

 

Apatinių galūnių kraujotakai gerinti, naudojamos vonelės su karštu vandeniu ir aštraisiais pipirais – žiūrėkite televizorių ir mirkykite kojas. Pipirinėmis voniomis žmonės gydėsi dar prieš 6000 metų.

 

Jūs nepatikėsite kaip pipirus naudoja Amerikos indėnai. Jiegeria aštrių pipirų arbatą, kad atvėstų per kaitrą, ir, kad sušiltų, kai šalta. Kraujavimą iš virškinamojo trakto gydo taip – arbatinis arba valgomas šaukštas aštrių pipirų užpilamas stikline karšto vandens, išmaišoma ir išgeriama vienu ypu. Visos žaizdos (plėštinės, durtinės, pjautinės, šautinės, kastinės ir kt.) gydomos labai paprastai – imami aštrių pipirų sausi milteliai, jais gausiai užpilama žaizda ir sutvarstoma. Ir viskas. Nepatikėčiau, bet pats mačiau – net nedegina! Aštrių pipirų sultys mažina kraujospūdį ir pagerina savijautą stenokardijos priepuolio metu.

 

Aštraus raudono pipiro gydomosios savybės beribės. Pipirai – „ne vaistai“, neperdozuosite.

 

Gydytojų geriau nė neklausti – beprasmiška – jie nieko nežino. Medicinos institutuose apie vaistinius augalus nemoko. Galiu jus užtikrinti, kad žolelės – ne vaistai, nuo perdozavimo nenumirsite (nebent suicidiniais tikslais prisirysite drignių). Blogiausia kas gali nutikti, tai jus supykins arba bėgsite...

 

Dar vienas paradoksas: paprika naudojama kraujotakos akyje atstatymui. Aš pats plaunu akis paprikos arbatėle, nes, ilgai sėdint prie kompiuterio, paskausta akys. Ar kada nors pagalvojote, kodėl policija naudoja pipirinius aerozolius purkšti į akis ir nebijo, kad žmogus apaks. Todėl, kad pats pipiras visiškai nekenksmingas – skiriasi tik koncentracija! Paprika pagerina kraujotaką akyse. Pabandykite patys pasigaminti ištrauką (distiliuotas vanduo ir paprika), tik silpnutę – kad tik švelniai pažnaibytų ir nustotų. Tik papriką reikia naudoti neužterštą chemikalais. Kai turėsite problemų dėl akių – bėgsite pirkti paprikos kaip geručiai ir sutiksite kentėti bet kokį graužimą.

 

Vaistų, kurie grąžintų jaunas akis, nėra, o paprika yra ir kainuoja...

 

Trumpai tariant gydytojai neturi iš to jokios..., todėl jų šis kelias nedomina. Įsidėmėkite: norėdami išgyti, turite bet kokiomis priemonėmis (mechaninėmis, terapinėmis ar dar kokiomis nors) pagerinti kraujotaką.

 

Kitaip tariant, gydo kraujas ir tik kraujas. Visi gydantieji faktoriai yra kraujyje. Audinys pats savęs išgydyti negali. Kai organizme yra koks nors pažeidimas, į tą vietą būtinai turi patekti kraujas. Todėl,kai sutrinka kraujotaka, susergama infarktais, insultais ir žaizdos negyja.

 

Tai štai, pipirai naudojami išoriškai ir į vidų – tai pati stipriausia priemonė kraujotakai suaktyvinti. Šviežias aštrusis pipiras – tikra atominė bomba. Todėl siūlau pradėti nuo aštrių pipirų miltelių. Kiekvienas ligonis turi pats atrasti ir prisitaikyti naudojimo metodą (gerti, trinti ir pan.). „Skęstančiųjų gelbėjimas – jų pačių reikalas“. Ir tai ne juokai. Jūsų sveikata be jūsų pačių niekam nereikalinga. Jeigu jūs patys negalite pasirūpinti savo sveikata, tai kam dar ji gali rūpėti, nors jūs už tai ir mokate.

 

Užplikyti geriau džiovintą pipirą. Jeigu pipirinę arbatą gersite pirtyje, geriau jausitės aukštoje garinės temperatūroje. Aš pats geriu tokią arbatą pirtyje ir garinėje sėdžiu ilgiau už kitus. Pipirai – galingas, kraujagysles plečiantis preparatas. Kažkada bandžiau spausti sultis iš šviežių pipirų ir jas gerti. Tai buvo prieš 10 metų, kai aš, senashipertonikas, nualpau ir nukritau vonioje ant grindų. Tai įvyko dėl aukšto kraujospūdžio, kurio nepajėgė sumažinti jokie vaistai.

 

Ar jūs supratote mane, hipertonikai? Šviežiai spausto pipiro sultys mažina net aukščiausią kraujospūdį. Ir tai veikia taip efektyviai, kad užtenka kelių lašelių.

 

O štai termiškai apdorotas aštrusis pipiras tokiomis savybėmis jau nepasižymi – sunaikinami visi fermentai.

 

Medicina hipertoninę ligą traktuoja kaip neaiškios kilmės. O jeigu priežastis nežinoma, tai nėra irgydymo, nors tabletes vis tiek bruka.

 

Lėtinė hipertoninė liga išgydoma pakeičiant gyvenimo būda. Ir tai padaryti turite jūs pats, one koks dėdė ar teta iš pašalies. Hipertonija išgydoma periodišku badavimu geriant tik vandenį, teisingai maitinantis ir gausiai naudojant aštriuosius pipirus, česnakus ir imbierą. Hipertoninę ligą sukelia širdies ir kraujagyslių sistemos išbalansavimas. Išbalansuoja pats žmogus, jo elgesys, ir aplinkos veiksniai. Apie hipertoninę ligą pakalbėjau trumpai. Bet tai nereiškia, kad savo laiku, neperskaičiau apie ją storiausių monografijų ir ... „pasukau kitu keliu“. Todėl dabar turiu galimybę pasidalinti patirtimi.

 

(bus daugiau)

 

 

 

Prof. Stolešnikov

 

Vertė Dalia

Komentarai

* pažymėti laukai yra privalomi






Saugos kodas:

Vardas: Aldona
El. paštas:
labai ačių už straipsnį.Gal galima būtų daugiau receptūofferodkų su šiais augalais.Kokiais kiekiais kam naudoti
Vardas: -
El. paštas:
Oho kaip įdomu! Labai dėkinga už naujienas el.paštu
Vardas: Dalia
El. paštas:
bus, bus, būtinai bus
Vardas: Audronė
El. paštas:
Labai įdomu. O kur gysločio ir česnako aprašymus rasti? Smalsu juk :)