Kaip atsikratyti parazitų

Pavasaris. Turėtų būti nuostabus laikas. Žiūriu į gamtą ir matau, kaip ji atgyja, kaip energija tiesiog trykšte trykšta iš kiekvieno augalėlio ar gyvūno. Turėčiau atgyti ir aš. Tačiau, kur mano pavasarinė energija? Keista, bet aš jos nejaučiu. Vietoj jos kažkoks mieguistumas, tingulys. Įsiklausau į savo organizmą ir jaučiu - ne viskas idealu.

Galėčiau viską numesti į standartinius dalykus: vitaminų trūkumą, saulės ir gryno oro stoką. Tačiau, nors ir labai nenorom pripažįstu, kad nemalonių pojučių ir savijautos priežastis labai žemiška. Tai PARAZITAI.


Bandau prisiminti kažkur perskaitytus simptomus, kai šie nepageidaujami sutvėrimai apsigyvena žmoguje:

 

- skrandžio ir žarnyno sutrikimai

 

- depresinė būsena

 

- svorio ir medžiagų apykaitos sutrikimai

 

- raumenų ir sanarių skausmai

 

- nuovargis

 

- imuninės sistemos susilpnėjimas

 

- alergija ir anemija

 

- padidintas jautrumas oro permainoms

 

- probleminė oda

 

- griežimas dantimis

 

- miego sutrikimai

 

- uždegimai, karpos ir kita..

 

Prisimenu – vaikus darželiuose tikrindavo ir daugeliui jų deagnozuodavo – spalines. Nežinau, ar dabar dar kas tikrina. O štai suaugusiųjų tai tikrai niekas netikrina. O patiems išsitirti? GĖDA! Tik neaišku, ko čia gėdytis. Šiek tiek pasigilinau ir išsiaiškinau, kad šiais laikais labai sunku surasti žmonių neužsikrėtusių parazitais. Vieni šaltiniai teigia, kad parazitais yra apsikrėtę 95% žmonių, kiti duoda ir visą 100%. Neabejoju, kad į tą 100% patenku ir aš.

 

Mintyse atgaminu, kažkur internete perskaitytus teiginius: „ Pasaulinė sveikatos apsaugos organizacija paskelbė pranešimus, iš kurių matyti, kad 80% visų esančių žmogaus susirgimų tiesiogiai ar netiesiogiai sukelia parazitai arba jų veiklos mūsų organizme pasekmė! “

 

Žmogus gali būti „ŠEIMININKU“ daugiau kaip 200 parazitų rūšių. Užsikrečiama nuo šunų, kačių, paukščių ir ne tik. NENORIU BŪTI TOKIU ŠEIMININKU !

 

Tad ką daryti? Žinoma varyti juos lauk. Išvalyti savo organizmą nuo šių nepageidaujamų gyventojų.

 

Pirmiausiai nustatau, ko man reikės ! Nieko naujo, tikriausiai daugelis naudojasi šiomis priemonėmis. Dabar apie parazitų valymą literatūros nemažai, tik apie rezultatus kažkaip neteko skaityti.

 

Tad nuo ko pradėsiu. Žinau, kad bet kokį valymą reikia suderinti su mėnulio fazėmis. Teks pasiimti kalendorių.

 

Ir žinau, kad pradėti pageidautina nuo graikiškų riešutų pertvarėlių užpilo. Tad bandysiu laikytis visų rekomendacijų ir pažiūrėsiu kas bus.

 

Šį kartą pertvarėlių pavyko nusipirkti už litą bazės turgelyje. Ne visada tokia „šventė“, kitais kartais teko paciam gliaudyti, nors tai nesudėtinga. Tad graikiškų riešutų pertvarėles sumalu kavamale ir užpilu stikline degtinės. Palaikau porą savaičių. Vartosiu rytais, prieš valgį taip: Pirmą dieną 5 lašus, antrą – 10, 3- ią –20.

 

Toliau trijų savaičių laikotarpyje gersiu po 20 lašų. Visas šis tirpalas skirtas įvairiems grybeliniams parazitams.

 

Visą šį tirpalą sažiningai geriu sausio mėnesį. Negaliu užtikrintai pasakyti, kad jis išnaikino visus grybelinius parazitus, bet kad kažkam tai manyje napatinka supratau is savo pojūčių. Žinoma efektas nėra matomas, tad negaliu pasakyti ar man nuo to dabar geriau, bet tiksliai žinau, kad neblogiau. Todėl ramia sažine einu prie pagrindinio etapo.

 

Visuomet įvertinu mėnulio ciklą, nes visuomet valymą nuo parazitų baigiu kepenų valymu, o jį būtina daryti 13 – 14 mėnulio ciklo dieną. Tai 1 – 2 dienos prieš prasidedant pilnačiai. Tai įdealiausios dienos kepenų valymui.

 

Dabar paskaičiuoju.. Pagrindinis valymosi nuo parazitų etapas tęsiasi 10- 11 dienų. Ir taip šiandiena yra vasario 1-a.

 

Pilnatis prasideda vasario 21- ą dieną. Todėl kepenis valysiu vasario 19 – 20 diena. Visas procesas tęsis 10 dienų. Tuomet 19 – 10 = 9. Valymą pradėsiu vasario 9 – ą dieną.

 

Dar reikėtų kokia savaitę skirti organizmo paruošimui. Kas tai yra? Tai organizmo šildymo procedūros, kitaip tariant, paprasčiausios karštos vonios. Jos reikalingos tam, kad įvairūs šlakai ir nešvarumai, esantys ant žarnyno sienelių ir kepenyse, suminkštėtų ir lengviau pasiduotų valymui. Šios procedūros būtinos prieš bet kokį organizmo valymą. Aš gi šią procedūrą praleisiu, nes ir taip rytais mėgstu kontrastinį dušą ir manau, kad to man tikrai pakaks.

 

Na, ką gi – pradedu vasario 9 –ą.

 

Ko man reikės pagrindiniam etapui?

 

Pradžioje žolelių : Pelyno, bitkrėslės ir gvazdikėlio sėklų.

 

Dabar aš ramus, nes ne pirmi metai atlieku šią procedūrą, bet ankstesniais metais kažkaip niekaip negalėjau gauti bitkrėslės (tai geltonai žydintis augalas), tad vietoj jos naudojau didesnį kiekį pelyno ir manau, kad nebuvo blogiau. Dabar gi ir pelyną ir bitkrėslę susirenkame savo pievoje. Na, o gvazdikėlių galima nusipirkti kiekvienoje parduotuvėje, nes labai gerai tinka tos, kurias naudoja konditerijoje. Nusipirkau viena pakelį ir užteks.

 

Dar reikės ir šių žolelių: ramunėlių, ąžuolo žievės, šaltekšnio žievės – viską galima gauti žolelių vaistinėje, arba vasarą pasiruošti pačiam.

 

Toliau man reikės obuolių acto, moliūgų sėklų, česnakų, sūdytos silkės arba sūrios vytintos žuvies.

 

Iš vaistinės nusipirkau priešparazitinio preparato „Vermox“ .

 

Ir vidurius liuosuojančios priemonės. Aš nusipirkau druskų mišinį „Fortrans“.

 

Na štai atrodo ir viskas, rodos nieko neužmiršau.

 

1 – a diena. Ryte prieš valgį suvalgau 2 žiedelius pelyno, 2 žiedelius bitkrėslės, 1 – gvazdikėlio sėklą. Pusryčiauju po pusvalandžio. Viską pakartoju dar du kartus: prieš pietus ir prieš vakarienę. Vakare į 0,5 litrų stiklainį sutraiškau 3 skilteles česnako ir užpilu jį 200g verdančio vandens. Užsuku dangtelį ir palieku stovėti per naktį.

 

Visa tai skirta žarnyno valymo procedūrom klizmų pagalba.

 

2- a diena. Viskas tas pats kaip ir 1 –ą dieną, tik pridedame žarnyno valymą: Ryte, klizmai skirtos“kriaušės“ pagalba (kurią nusipirkau vaistinėje) - klizma su česnaku. Geriau ją daryti iš karto po rytinio išsituštinimo.

 

Po jos dar valomąją su obuolių actu. Nežinantiems, kaip teisingai atlikti šią labai svarbią procedūra siūlyčiau pasižiūrėti čia.

 

Vakare dar viena valomoji klizma su obuolių actu ir galima pasikaitinti karštoje vonioje.

 

3 – 5 dienomis viskas tas pats kaip 1 ir 2 dieną, tik pridedu priešparazitinį preparatą „Vermox“, kurį vartoju valgio metu po 1 tabletę ryte ir vakare.

 

6 – 7 dienomis „Vermox“-o jau nereikia, bet viskas tas pats kaip ir 1 – 2 dienomis.

 

8 – ą dieną vakare prieš miegą suvalgau tiek sūrios vytintos žuvies, kiek tik telpa. Galima ir silkę. Esu vegetaras. Ir man šis punktas nelabai patiko, tačiau sveikatos labui darau išimtį. Tiesa sakant žuvį suvalgiau netgi su malonumu, bet... Bet po to negalima visiškai nieko gerti! Ką gi, turiu kentėti. Troškina. O dar vakare reikia suvalgyti 200g moliūgų sėklų. Tiek suvalgyti jau ne mano jėgoms, tad apsiriboju gal kokiu 100g moliūgų sėklų, na ir to pakaks. O ir troškulys nei kiek nemažėja. Ramina tik viena mintis, kad nemažesnį troškulį , matyt, kenčia ir nepageidaujami parazitai, o rytui atėjus, aš jiems paruošiau tikrą „bombą“. Tą „bombą“ ruošiau taip: Iš vakaro į termosą subėriau : 1- arbat. šaukštelį ramunėlių, 1- arbatinį šaukštelį ąžuolo žievės, 1- arbatinį šaukštelį šaltekšnio žievės, 1 – valgomąjį šaukštą bitkrėslės ir visa tai užpyliau 0,5 litro verdančio vandens. Išlaikiau per naktį.

 

Naktį miegu neramiai. Pabundu. Jaučiu troškulį. O čia dar šeimyna vėliau nuėjo miegot ir, žinoma, atsuko čiaupą, prausiaisi, o vanduo taip smagiai bėga. O kad taip stiklinę! Bet kenčiu ir vėl užmiegu.

 

Rytas. Prabundu nelabai žvalus. Suvalgau dar 100g moliūgų sėklų, užgerdamas jas iš vakaro paruošta priešparazitine „bomba“. Skystis labai kartus, bet geriu taip skaniai, lyg kokią girą. Išgėręs visą iki lašelio kelioms valandoms atsigulu ir su malonu paskaitau knygą.

 

Po 2 valandų išgeriu liuosuojančių. Bet aš paimu pakelį „Fortrans“, išmaišau jį viename litre vandens ir išgeriu.

 

Maždaug po gero pusvalandžio – klizma 2 litrai vandens su visa galvute sutraiškyto česnako (ne skiltelės, o visą galvutę). Po kurio laiko (poreikį diktuoja pats organizma) - valomąją klizmą. Vakare dar vieną.

 

Na ką aš galiu pasakyti apie rezultatus. Nesitikėjau. Daugiau nerašysiu, nes tai intymu. Tik pridursiu, kad po viso to atsirado noras visą procedūrą pakartoti. Rezultatas pranoko visus lūkesčius.

 

10-ta diena visa taip pat, kaip 1 – 2 dienomis.

 

11 – diena kepenų valymas. Tai labai svarbi ir labai efektinga procedūra ir ypatinga procedūra, reikalaujanti atskiro dėmesio.

 

 

Algirdas

Komentarai

* pažymėti laukai yra privalomi






Saugos kodas:

Vardas: Agota
Data: 2014-12-03
El. paštas:
paprastas is efektyvus budas atsikratyti "draugeliu sodos klizmu pagalba: http://www.pravdu.net/publ/zdorove/sposob_izgnanija_gelmintov_s_pomoshhju_sody/2-1-0-163
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Kristina, sveika gyvensena tai nėra vienadienis ar vienkartinis dalykas. Todėl sveikos gyvensenos programą kiekvienas žmogus turėtų pasidaryti sau visam gyvenimui- kaip gyvenimo būdą. Ir ją pasidaryti turi pats.Žinoma, idealu būtų, kad bent jau pagrindines sveikos gyvensenos žinias mes gautume jau darželyje, o vėliau mokykloje. Deja, Valstybei tai neįdomu.Todėl belieka viską susirasti pačiam ir programą sudaryti sau taip pat pačiam. Aš tikrai niekam nepatikėčiau tokios programos sudarymo man, nes niekas mane taip nepažįstą, kaip aš pats, todėl ir atsakomybę už savo sveikatą prisiimu pats.
Vardas: Kristina
El. paštas:
Laba diena, perskaičiau ir straipsnį ir klausimus-atsakymus. Taip, man atrodo tai labai sudėtinga, bet labai reikalinga. Vistik manau reikia laikytis tikslios programos. Ir tai turi atlikti visa šeima kartu, nes vienas pats atsikratęs parazitų labai greitai gali vėl turėti. Ar galėtumėte asmeniškai sudaryti programą dviems suaugusiems ir dviems vaikams (12 ir 14 metų berniukai). Juk su tokiais paaugliukais sunkiausia. Būčiau labai dėkinga.gražių, sveikų prasmingų ateinančių metų. Pagarbiai Kristina
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Kiek domėjausi šia tema, tai po tulžies operacijos valytis kepenis ne tik galima, bet ir būtina.Bet nepamirškite, kad už savo sveikatą esate atsakinga pati ir priimti sprendimą taip pat turite pati.
Vardas: Nijole
El. paštas:
laba diena, man pasalinta tulzis, jau labai labai ruosiuosi siuo metodu valytis, prasau pasakykit, ar galiu tai daryt, ir ten nieko niekaip nebus blogai? labai labai lauksiu atsakymo
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Pasterizuotos sultys nėra naudingos. Aš gerčiau burokėlių - morkų sultis, įspausdamas šiek tiek citrinos. Burokėlių sultys rekomenduojamos ir prieš ir po kepenų valymo. Troškintos daržovės irgi tinka, bet geriau patroškinti garuose ir jeigu pilsite į jas šiek tiek aliejaus, tai tik į gatavą patiekalą. Aš valgyčiau žalias daržoves. Namuose kepta duona puiku, tik joje jokiu būdu neturi būti mielių. Siūlyčiau vietoje kavos gerti žolelių arbatą.
Vardas: Jūratė
El. paštas:
Sveiki, Šiandien 9 diena parazitų valymo. Bandžiau viską atlikti taip, kaip rašoma, tačiau ne viskas pavyko:) Vietoj bitkrėslės vartojau daugiau pelyno. Pagrindinis nusižengimas buvo klizmos. Jų atlikau gerokai mažiau, nei rašoma. Žarnyno valymą prieš parazitinį valymą atlikau su glauberio druska bei citrinų, greipfrukto ir apelsinų sultimis. Mano vaizduotė buvo nupiešusi, kaip pamatysiu iš manęs pasišalinusius raizginius kirmėlių:) tačiau nieko panašaus neišvydau... Gal pas mane tiesiog tų kirmėlaičių nebuvo, mat eilę metų į metus kartą (paprastai vėlyvą rudenį) visai šeimai sugirdau Vermox tabletytę ryte prieš valgį. Šeimos gydytoja sako, kad pilnai pakanka. Tai tokie mano įspūdžiai po priešparazitinio valymosi. Tačiau dar ir ryt kramsnosiu tą pelyną su gvazdikėliu (fe:), vis dar misiu žaliomis ir troškintomis daržovėmis ir bandysiu trečiadienį atlikti kepenų valymą. Viską taip pat suderinau su mėnulio fazėmis. Ir keletas kl.: ar pakanka gerti pasterizuotų obuolių sulčių? Ar būtina spausti šviežias (šiuo metu obuolių nelabai yra, o pirkti iš maximos nesinori)? Bei, ar tinka troškintos daržovės? Ar būtina valgyti vien žalias? Beje, ar nėra didelis blogis ryte balintos kavos puodas:) su namuose keptos duonos, prisotintos grūdais, sėlenomis, riekele ar dviem:)? Ir, žinoma, dėkui už šį puslapį!
Vardas: Linas
El. paštas:
Geras antiparazitinės programos aprašymas.Tik rezultatų apie antiparazitinės programos veiksmingumą Jums matyt neteko skatyti internete dėl tos pačios priežasties dėl ko ir jūs nerašote konkrečiai.Tik abstrakčiai rašote,kad pranoko jūsų visus lūkesčius:)
Vardas: Hex
El. paštas:
cia dar nepaminetas imbieras parazitu varymui. Kai pageri imbierines arbatas, tai sutine raudoni sanariukai parodo, kas juose gyvena :)brr
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Česnako tirpalą galima pasiruosti iš vakaro visa galvutę puslitryje vandens, o iš ryto praskiesti šiltu vandeniu iki 2 l. 8 -tą diena klizmos 3-ys: su cesnaku ir dvi valomosios kaip aprasyta straipsnyje.
Vardas: lina
El. paštas:
Labas, norejau paklausti ar klizma 8-tai dienai 2litrai vandens su visa galvute cesnako reik is vakaro pasiruosti? Ar visa galvute sutraiskyto cesnako reik uzpilti 2litrais verdancio vandens? Ir kiek is viso klizmu reik daryt
Vardas: Liutauras
El. paštas:
Ačiu Algirdai, kad taip aiškiai visą procedūrą išdėstėte. Noriu paklausti - ar nemėginote parazitų valymui naudoti graikiškų riešutų apvalkalo bei jų pertvarėlių?
Vardas: gande
El. paštas:
Man viena močiutė miške patarė suvalgyti musmirės, bet ji nepasakė nuo ko, o jai tai patarė irgi močiutė sutikta miške. Žinot pabandžiau ir nemiriau. Galvojau, jei ji nuodinga, tai gal nuo kirmėlių, bet jų gydantis nuo kirmėlių niekur nemini. Gal kas gali pakomentuoti. Tik nebandykit prisivalgyti musmirių, reikia tam tikros instrukcijos.
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Įeikite į skyrelį liaudies medicina ir perskaitykite straipsnį 'Paprastas ir efektyvus kepenų valymo metodas"
Vardas: Lina
El. paštas:
Algirdai, o kaip daromas kepenu valymas? Tik uzsiminet, kad tai - ypatinga procedura, bet kaip ji atliekama? buciau dekinga.
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Loretai. Nuo 2-os dienos klizmas reikėtu daryti kasdien iskaitant ir 8- tą dieną. 10 -ą dieną pakartoju viską ta patį, ką ir 2-ą dieną.
Vardas: Loreta
El. paštas:
noreciau paklausti (parzitinis valymas) Kai jus rasote :3-5 dienomis viska taip pat, kaip 1-2- ar tai reiskia, kad klizmos daromos kas antra diena? Nes pirma diena klizmos lygtai nereikia daryt? Ar 8-a diena nereikia daryti klizmos ir kaip suprast 10-a diena? Jus rasote kaip 1-2 dienomis, nors tai tik viena diena. is anksto dekui uz atskyma.
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Taip, graikiškų riešutų pertvarėlių spiritinį tirpalą naudojau visame priešparazitinio valymo komplekse. Jis efektyvus prieš grybelinės kilmės parazitus.
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Jeigu yra svari priežastis, tuomet pamastykime. Valant žarnyną, toksinai iš žarnyno išplaunami ir atgal į kraują jie nepatenka. O štai , valant kepenis, toksinai iš tulžies pūslės patenka į žarnyną, iš kur turi būti pašalinti. Štai čia toksinų patekimo į kraują, o po to ir į pieną tikimybė išlieka. Išvada, manau, kad žarnyną valyti galima ir vien tai jau turetu ženkliai pagerinti sveikatą. O štai valyti kepenis reikėtų palaukti. Dėl žolelių : tos kurios nors kiek turi nuodingų savybių, kaip bitkrėslė, ar yra kartaus skonio, kaip pelynas, - netinka. Bet, manau, nereikia pamiršti natūraliai spaustų sulčių. Jos puikiai valo organizmą. Pavyzdziui - morkų + obuokių, galima ir šiek tiek burokėlių (tik labai nedaug) Sultys puikiai valo organizmą, yra skanios ir vaikui tikrai nepakenks. manau valant žarnyną ir reguliariai geriant sultis, tinkamai maitinantis sveikata tikrai pagerės. O kepenis išsivalyti vėliau. Ir nepamirskite teorinio pasiruošimo, nes sprendimą priimti turite pati. Rekomenduoju G.Malachovo knygas, kurios yra išverstos ir į lietuvių kalbą.
Vardas: Daina
El. paštas:
Aciu, Algirdai. Svari priezastis yra. Dar pasakysiu, kad mano mazajam jau 1,5 metuku ir as ketinu ji zindyti, kol jis pats nores. Galbut, kad jau vaikelis nebe kudikis irgi turi itakos tam, ar galima daryti valyma, ar ne. Man dar butu idomu zinoti, ar is viso as galeciau bent jau gerti organizma valancias arbatas? Galbut jus kazka apie tai zinote? Dekoju uz visus patarimus :)
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Manau, kad žmogui niekada nevaliusiam savo organizmo pradžioje reikia issivalyti žarnyną, po to kepenis ir, turint jau SAVO patirtį , valytis nuo parazitų, kurio metu žarnynas ir kepenys vėl išvalomos.
Vardas: Natalija
El. paštas:
O žarnyno valyma patartumet daryt po parazitu isvarymo, ar pries?
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Logiškai mąstant, parazitai žūdami išmeta nemažai toksinų, kurie patenka į kraują. Šiuos toksinus būtina kaip galima greičiau išvesti iš oarganizmo, tam valom žarnyną, kepenis. Tad nėščiom ir maitinančiom moterims valytis nederėtų. Būtinai valytis reikia prieš nusprendžiant gimdyti, o jei nespėta, tai tik po to kai baigiate maitinti. Vaikams reikia stengtis sudaryti tokias sąlygas, kad jie parazitais neužsikrėstų. Tai grynas oras, šviežias maistas (pageidautina savas), tyras vanduo. O šiaip vaikams irgi tinka šis metodas (tik, jeigu užsikrėtimo požymiai akivaizdūs arba smarkiai suprastėjusi sveikata); nuo 5 iki 10 metų pelyno duoti ne daugiau 2 žiedelių, bitkrėslės 1, gvazdikėlio sėklos 1. Moliūgų sėklų ne daugiau 75g , na o duozuojant \"Vermoxa\" ir liuosuojancius reiketu pasitarti su suprantancia jus gydytoja.
Vardas: Kristina
El. paštas:
Galvoju pabandyti valima, BET as maitinu 6 men. mergyte. Ar galiu bandyti valima ar visgi geriau palaukti kol nutrauksiu maitinima?* O nuo keliu metu galima bandyti daryt valima vaikams? Ar ka patartumet daryti, kad vaiku kirmeles panaikinti? Aciu
Vardas: joleni
El. paštas:
Tikiu, kad rezultatai turejo buti puikus, bet procesas labai sudetingas. Kas nori paprasciau - atsiverskite www.coral-club-lt.eu Ten maisto papildai is naturaliu augalu, yra ir antiparazitine programa bei preparatai naminiams gyvunams (juodojo riesuto lapu tabletes tame tarpe). Pati isbandziau ir esu laiminga.
Vardas: The Best
El. paštas:
Sveiki, Viskas čia aiškus ką ir kaip daryt. Vienintelė problema - nenurodyti kiekiai. Ko kiek gramų reikia. Ne visi žino - tad prašome pasidalinti informacija.
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Išbandžiau šį būdą ir ne kartą. Bijoti tikrai nėra ko. Gyvos jos randa už ko uzsikabinti ir kur ilysti, tad išvaromos jau negyvos. Būna visaip ir matomos labai aiškiai ir spejamos, ir nematomos, ir jų kiaušinėliai ir dydis įvairus. Žymiai baisiau, kai žinai, kad jos gyvos ir kenkia tau viduje, Esu išbandęs ir kitokį jų varymo būdą, bet šis buvo efektyviausias.
Vardas: rezultatas
El. paštas:
sveiki.susidomejau valymu zarnyno.gal ir per velai nei cia rasoma bet turbut geriau veliau negu niekada.bet labai gasdina galutinis rezultatas.paniskai bijau visokiu gyviu kirmeliu ir pan. todel noreciau suzinoti kas isbandet si buda.kaip po visko to kirmeles apsisalina is organizmo?tustinantis jos matomos?gyvos negyvos?ar nesimato ju isvis...?aciu uz atsakyma.labai nejauku pagalvojus...
Vardas: -
El. paštas:
labai geras straipanis.aciu
Vardas: -
El. paštas:
Vaida, vien druskos tikrai neužteks, nes parazitai turi valgyti maistą, o druska nėra maistas. Svarbu, kad būtų maistas prisodrintas druskos.
Vardas: Algirdas
El. paštas:
Esmė tame, kad valymas vyktų kompleksiškai. Kiekviena žolė atlieka savo funkcijas: jeigu pelynas ir bitkrėslė veikia suaugusius parazitus, tai gvazdikėliai labai efektyvūs preiš jų kiaušinėlius. Dozes ir lašus reikia skaičiuoti todėl, kad augalai turi ir nuodingų savybių. Žarnyną valyti būtina, kitaip jame susikaups daug toksinų, kurie pereis į kraują ir apnuodys visą organizmą. Yra daugybė žolių, ne tik builis, kurie pageriną tulžies išsisikyrimą, tačiau nei viena iš jų kepenų nuo juose susikaupusių akmenų neišvalo. O akmenys, valantis kepenis, išeina stiklinėmis! Šios žolės naudingos, kaip pagalbinė priemonė, nes pagerina tulžies išsiskyrimą. Iš savo patirties įsitikinau, kad efektingiausiai organizmo valymas pavyksta per priešpilnį ir delčią, kuomet organizmui tereikia padėti, o per jauną ir pilnatį organizmas viską kaupia savyje. Tad nekreipti dėmesio į šiuos natūralius gamtos procesus yra didelė klaida. O už juodąjį riešutą, kurį , Romai, paminėjote labai jums ačiu, apie jo savybes esu skaitęs, bet nežinau, kur jo Lietuvoje galima gauti. Gal žinote koordinates Kaune, kur jo galima gauti?
Vardas: Romas
El. paštas:
Labai visko daug ir sudėtingai. Viskas yra paprasčiau. Riešutų pertvarėlės gerai, bet reikia terliotis. Yra pirkti gatavų riešutmedžio gaminių, pvz., \"Black Wallnut Leaves\". Bitkrėslės veikimas praktiškai toks pats. Jeigu šių antiparazitinių priemonių neužtenka - tada \"Vermoks\". Retesniais atvejais dar ko nors gali prireikti. Kepenų pravalymui užtenka pakramtyti builio. Žarnyną pravalo alijošius arba celiuliozė. Klizmos nereikalingos. Viskas. Nei mėnulio fazės, nei lašus skaičiuoti čia nelabai svarbu
Vardas: Vaida
El. paštas:
Sveiki, viskas Jūsų pasakojime kaip ir suprantama ir aišku, bet valgyti žuvį.. Kuom, Jūsų nuomone, galima tai pakeisti? Svarbiausia, kad butų sūru? gal net druskos vienos uztektu? ar dar ko...